O mnie

Cześć. Mam na imię Igor.

Pracuję zawodowo w branży IT na stanowisku .NET Developera od ponad 2 lat. Specjalizuję się w rozwiązaniach back-end i front-end dla aplikacji webowych, programuję w ramach platformy .NET oraz języka C#. Programuję też w zakresie Web Services oraz usług webowych.

Interesuję się tematyką DDD, czyli Domain-Driven Design oraz MDD, czyli Model-Driven Design oraz Wzorcami projektowymi, z tego też powodu na moim blogu możesz znaleźć serię wpisów poświęconych między innymi tym tematom. Ponadto, podczas kodzenia staram się cały czas kierować ideą Clean Code.

Po godzinach jestem mężem, interesuję się językiem angielskim, zwłaszcza akcentem brytyjskim, książkami oraz podróżami.

Mam nadzieję, że treści jakie zamieszczam na blogu pomogą Ci, w choćby niewielkim stopniu, w rozwoju własnej kariery programistycznej i chociaż trochę Cię zainspirują.

Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań do samej treści wpisów na blogu lub innych tematów, możesz zostawić komentarz pod każdym postem lub możesz skontaktować się ze mną drogą emailową, klikając w zakładkę Kontakt w głównym menu lub ikonkę koperty w liście mediów społecznościowych.

Zapraszam też do śledzenia moich działań na mediach społecznościowych, szczególnie instagrama oraz github’a, zamieszczonych w stopce albo w górnym pasku strony.

Wróć na stronę startową